Новини


Освітній вектор Борівщини: завдання на новий навчальний рік

Під такою назвою відбулася  30 серпня педагогічна конференція працівників освіти Борівської громади.

У роботі педконференції взяли участь Борівський селищний голова Олександр Тертишний, секретар селищної ради Віталій Кіян, заступник селищного голови Олена Шевелєва, начальник відділу з питань гуманітарної політики Тетяна Бондарівська, освітяни та старости населених пунктів громади.

Тетяна Бондарівська привітала усіх учасників з початком нового навчального року, розповіла про особливості роботи, основні напрямки та нові виклики у 2021-2022 н.р., а також повідомила про повну готовність усіх освітніх закладів Борівщини до початку навчального процесу. Тетяна Юріївна наголосила, що педагоги активно проходять вакцинацію від коронавірусу. В нашій громаді немає жодної школи, де б вакцинація працівників становила менше 80%. Тож, навіть у разі введення червоної зони карантину, наші загальноосвітні заклади працюватимуть у звичайному режимі і не переходитимуть на дистанційне навчання.

З вітальними словами до освітян звернувся селищний голова Олександр Тертишний. Дуже важливу роль у розвитку дитини та становленні її особистості відіграє дошкільна освіта. У 2021 – 2022 н.р на території громади працюватимуть 8 дитсадків, де дошкільну освіту отримуватимуть 364 вихованці.

Колективам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів освіти селищний голова разом із секретарем селищної ради вручили подяки від Борівської селищної ради за якісну підготовку до нового навчального року.

Про ноу-хау в закладах дошкільної освіти розповіла методист Борівського ДНЗ №3 «Золота рибка» Надія Дерман.

Керівники територіальних методичних об’єднань вчителів виступили з промовами щодо напрямків діяльності у 2021-2022 навчальному році.

Завершився захід святковим концертом від працівників та аматорів Борівського палацу культури.
Серпнева педагогічна конференція 
у Борівській селищній громаді

30 серпня 2021 року відбудеться серпнева педагогічна конференція на рівні громади. Обласна серпнева конференція та
 серпневий педагогічний тиждень 2021

26.08.2021 у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбудеться обласна серпнева конференція. Учасники запрошені за квотою.
Заходи обласного серпневого педагогічного тижня пройдуть 25-27 серпня 2021 року в онлайн-форматі. Плапн заходів за посиланням. Детальніше щодо участі у заходах  на сайті КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти".
Традиційна серпнева веб-конференція для педагогічних працівників
25серпня 2021 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційну веб-конференцію в режимі онлайнтрансляції для педагогічних працівників (початок о 10.00).
Програма веб-конференції за посиланням.
Доступ до трансляції за посиланнями https://undip.org.ua або https://undin.org.ua/to-scientists/events 
Усі виступи та методичні рекомендації учителям щодо організації освітнього процесу буде розміщено на сайті Інституту педагогіки НАПН України та інших інформаційних ресурсах у вільному доступі (без реєстрації).
Запрошуємо освітян взяти участь в обговоренні актуальних питань освіти.


Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху»

19 серпня 2021 року відбудеться Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху».

Детальніше за посиланням


Круглий стіл з керівниками ТМО

18 серпня відбулася зустріч керівників ТМО закладів загальної середньої освіти Борівської селищної ради. Спільно з працівниками КУ "Борівський ЦПРПП" БСР розглянуто питання:
1. Нормативно-правове забезпечення початку 2021-2021 н.р.
2. Планування роботи ТМО.
3. Роль ТМО в процесі професійного становлення вчителя.
4. Внутрішня система забезпечення якості освіти - роль вчителя.

 Матеріали за посиланням 
ПЛАН-ГРАФІК 
підготовки тренерів-педагогів

    На сайті КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" розміщено план-графік підготовки тренерів-педагогів та вчителів, які здійснюватимуть реалізацію нового Держстандарту базової середньої освіти.

     Більш детально за посиланням
Навчально-практичнй сеймінар із дзюдо

 

З  метою  підвищення  рівня  професійної майстерності вчителів  фізичної культури та впровадження  варіативного модуля «Дзюдо» в освітній процес 29 червня  2021 року в місті Харкові відбудеться навчально-практичний семінар із дзюдо. До участі в Проєкті та навчально-практичному семінарі з запрошуються вчителі фізичної культури.

Організаторами семінару є Федерація дзюдо України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Реєстрація для участі в Проєкті та навчально-практичному семінарі 
 за посиланням https://forms.gle/A3oWfg4JM9QTdLmf6

      Семінар відбудеться в конференц-залі (2 поверх) Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за адресою: м. Харків вул. Пушкінська, 106. Реєстрація учасників о 13.30, початок семінару о 14.00.
        Участь у Проєкті безкоштовна.  


Семінар "Теоретичні аспекти створенння внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти" 

    11 червня консультантами Борівського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено семінар для директорів закладів дошкільної освіти за темою "Створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗДО".

    Учасники семінару були ознайомлені з нормативними документами, стратегією внутрішньої системи, критеріями та індикаторами самооцінювання.

    До виступу долучилася вихователь-методист Борівського ДНЗ №3 «Золота рибка» Дерман Н.В., яка поділилася  досвідом створення внутрішньої системи у своєму закладі. Семінар "Створенння внутрішньої системи забезпечення якості освіти"

    09 червня робітниками Борівського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено семінар для директорів та заступників закладів загальної середньої освіти за темою "Створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗЗСО".

    Учасники семінару були ознайомлені з нормативними документами та стратегією внутрішньої системи.

    До виступів долучилися керівники, які пройшли навчання за напрямом "Інституційний аудит". Вони поділилися знаннями щодо вимог, критеріїв та інструментарію оцінювання освітнього середовища, здобувачів освіти, управлінських процесів закладу.

    Обговорено особливості використання Google-форм для оцінювання освітніх і управлінських процесів та алгоритм обрахунку результатів.Регіональна онлайн-конференція для вчителів англійської та німецької мови

09 червня 2021 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Міжнародним освітньо-методичним центром Дінтернал Ед'юкейшн (Dinternal Education) – ексклюзивним представником британського видавництва Пірсон в Україні проводить регіональну онлайн-конференцію «Інтерактивні прийоми та методи навчання іноземних мов у сучасній школі» для вчителів англійської та німецької мов закладів ЗСО Харківської області.

Захід проходитиме з 13.00 до 14.30 за секціями:

-                   англійська мова за темою ‘Smart ways to use smartphones in the classroom’;

-                   німецька мова за темою ‘Spiele im Deutschunterricht als Motivations- und Produktivitätsschub’.

Участь безкоштовна, усі учасники отримають сертифікати (2 ак.год.).

Попередня реєстрація за покликанням: http://english.dinternal.education/09-06-kharkivЗміни у графіку проведення курсів підвищення кваліфікації на 2021 рік

КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 486 від 17.05.2021 року про виділення в 2021 році Академії субвенції на підготовку тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, вчителів ЗЗСО, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти, асистентів учителів та, враховуючи обмежений термін підвищення кваліфікації педагогічних працівників за напрямами, визначеними Постановою, повідомляє, що внесено зміни у раніше оприлюднений на сайті Академії План-графік курсів підвищення кваліфікації у червні, вересні-грудні 2021 року.

Детальніше за посиланням
Підсумки фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини

Протягом лютого – квітня 2021 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» був проведений ІV Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Технології змін і трансформацій у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання»

Фестиваль проводився за вказаною темою у 24-х номінаціях. Від Борівської ОТГ було подано 10 робіт.  Роботи 5 вчителів посіли призові місця, а саме:

-         Печеного А.В., вчителя географії Шийківської ЗОШ І-ІІ ст. – філії ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» -ІІ місце;

-         Голохи А.І., ., вчителя початкових класів Борівської ЗОШ І-ІІ ст. №2  – філії ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» - ІІ місце;

-         Масич А.А., ., вчителя зарубіжної літератури  Борівської ЗОШ І-ІІ ст. №2 – філії ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» -  ІІІ місце;

-         Носатої І.Д., вчителя математики Піско-Радьківської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце;

-         Голика О.С., вчителя фізичної культури Вищесолоненської ЗОШ І-ІІ ст. - філії ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» -  ІІІ місце.

Вітаємо вчителів-переможців фестивалю та бажаємо натхнення для подальшої роботи і нових звершень.Заняття школи новопризначеного директора та консультанта ЦПР ПП

    28 квітня фахівці Борівського центру професійного розвитку педагогічних працівників взяли участь в онлайн-занятті "Організація консультативної допомоги щодо роботи з обдарованими учнями та з питань підготовки учнів до ЗНО у 2020/2021 навчальному році". 


Круглий стіл "Створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти"

28 квітня відбулося засідання круглого столу за участі працівників Центру та педагогічних працівників, які пройшли навчання за напрямком "Інституційний аудит". 

    Під час засідання обговорено проблеми створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗЗСО, ролі внутрішнього моніторингу для відстеження якості освітніх та управлінських процесів  та визначено завдання щодо реалізації завдань сучасної освіти.

Працівниками Центру запропоновано для обговорення проєкт Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти.

Спецкурси із організації харчування

Фахівцями КВНЗ «ХАНО» разом із фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА підготовлено навчальні програми спецкурсів для керівників, педагогічних працівників, медичних сестер, працівників харчоблоків ЗЗСО.

З 27.04.2021 відкрито реєстрацію на тематичні спецкурси, які буде проведено в онлайн форматі безкоштовно, за результатами буде видано сертифікат. 

    Для реєстрації необхідно створити обліковий запис на сайті «Дистанційна освіта КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за адресою http://newdl.edu-post-diploma.kharkov.ua/ та зареєструватися на навчання за програмою тематичного спецкурсу.


Теоретичні та практичні аспекти створення системи внутрішнього моніторингу в закладі освіти 

  Працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників заплановано ряд семінарів для керівників закладів освіти щодо створення системи внутрішнього моніторингу якості освіти в закладі.

№ з/п

Орієнтовна дата та час проведення

Тематика методичного заходу

1

28.04.2021,

  10:00-10-45

Круглий стіл «Створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти: виклики та завдання»

2

05.05.2021

08:30 – 10:00

Семінар «Теоретичні аспекти створення ВСЗЯО ЗЗСО»

3

12.05.2021,

08:30 – 10:00

Круглий стіл «Практичні аспекти проведення ВСЗЯО ЗЗСО»

4

17.05.2021,

08:30 – 10:00

Семінар-практикум «Теоретичні аспекти створення ВСЗЯО ЗДО і ПЗО»

5

19.05.2021,

08:30 – 10:00

Засідання керівників ТМО «Участь педагогів у ВСЗЯО закладу освіти»


НПУ імені М.П.Драгоманова проводить набір абітурієнтів 
на заочно – дистанційну форму навчання

Центр дистанційної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова продовжує набір слухачів на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних заклад та позашкільних закладів освіти)

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова має ліцензію МОН України серії АЕ № 527854 від 29.12.2014 р. для підвищення кваліфікації ( педагогічних працівників) та проводить освітню діяльність за відповідними акредитованими програмами.


Підвищення кваліфікації здійснюється на основі компетентнісного підходу з дистанційною підтримкою в рамках розгортання діяльності Міжнародних шкіл-хабів професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників, керівників закладів освіти за відповідними галузями знань (графік курсів, детальну інформацію та контакти для консультацій ви можете знайти в прикріпленому файлі).Перелік спецкурсів у травні

ПЕРЕЛІК ТЕМАТИЧНИХ СПЕЦКУРСІВ
на термін 05 — 07.052021 року: 
 1. Організація інклюзивного середовища в закладі позашкільної освіти.
 2. Як навчити учнів успішно складати тести з англійської мови: стратегія проходження ЗНО.
 3. Цифровий простір навчання природничо-математичних дисциплін.
 4. SMART-технології на уроках географії.
 5. Основи програмування.
 6. Гра та іграшка в житті дошкільника.
 7. Навчання як відкриття методика розробки та впровадження практико зорієнтованих завдань на уроках у початковій школі.
 8. Медіаосвіта як технологія виховання.

ПЕРЕЛІК ТЕМАТИЧНИХ СПЕЦКУРСІВ
на термін 17 — 19.052021 року:
 1. Базові навички медіатора. Особливості впровадження медіаційних практик в освітній процес.
 2. Формування математичної компетентності молодших школярів.
Вартість навчання — 245 грн. За результатами підвищення кваліфікації педагогічні працівники отримають сертифікати. 
Порядок зарахування на навчання: тим педагогічних працівникам, які виявили бажання пройти підвищення кваліфікації за визначеними темами, необхідно за 2-3 дні до початку навчання зареєструватись на сайті «Дистанційна освіта КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за адресою http://newdl.edu-post-diploma.kharkov.ua/ у розділі за темою обраного тематичного спецкурсу.

Підсумки виставки «Я атестуюсь»

З 15 березня по 15 квітня з метою обміну творчими знахідками, ознайомлення широкого кола громадськості з досягненнями педагогів у міжатестаційний період, популяризації кращих педагогічних здобутків  проходила онлайн-виставка «Я атестуюсь». Бажаючі могли ознайомитися з матеріалами виставки на сайті Борівського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

         На виставку подано роботи вчителів 5 закладів загальної середньої освіти Борівської громади. А саме: ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»-9, Богуславської ЗОШ І-ІІІ ступенів -3, Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів-1, Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів -5, Чернещинського НВК -1.

Педагогічні працівники подали розробки нетрадиційних уроків, виховних заходів, уроків у дистанційній формі, розробками серій уроків тощо.

Дякуємо всім педагогам, які долучилися до участі у виставці та поділилися своїми доробками. Бажаємо успіхів і наснаги в подальшій роботі!


Запрошуємо приєднатися до круглого столу

 31 березня 2021 року в рамках ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021» відділ цифрових освітньо-наукових систем ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» проводить круглий стіл «Індивідуальна освітня траєкторія здобувача освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід» у режимі Zoom-конференції. 

До участі запрошуються керівники, педагогічні працівники закладів освіти. Початок круглого столу о 14.00. 

Долучатися до заходу можна за посиланням https://us02web.zoom.us/j/83280638260?pwd=VF1KeT1jSjFIM1FTcC9oNi80SjQ1UT09  Ідентифікатор конференції: 832 8063 8260   Пароль 2021
Весняна сесія Природничої школи учнівської молоді

    З 30 березня по 02 квітня 2021 року Націоналий еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Т.Шевченка проведуть весняну сесію Природничої школи учнівської молоді. Захід пройде в дистанційному режимі.
    Для участі необхідно до 22 березня пройти реєстрацію за посиланням.

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "Мої права", з нагоди міжнародного Дня захисту дітей та 30-річниці незалежності України

    Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді та за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XV (ювілейному) Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України.

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 травня 2021 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою:
- в електронному варіанті (у  відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»);
- в оригінальному варіанті, за адресою: 02147, м. Київ, а/с  34, отримувач: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення або УКЦППОН (тел. 0955031091).
До конкурсною роботи обов’язково подається  заявка у довільній формі  (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчальному закладі) не вимагається.
У разі подання конкурсної роботи в електронному варіанті, заява повинна бути відправлена в форматі WORD.
Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки, а окремі конкурсні роботи будуть розміщені на конвертах АТ «Укрпошта» (буде здійснений окремий випуск художнього немаркованого конверту) та в Київському метрополітені.
Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – uccplec@gmail.com, https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter.Цифрові підручники з німецької мови "Beste Freunde" А1- В1

    Goethe-Institut в Україні пропонує українським державним школам цифрові підручники з німецької мови BESTE FREUNDE (підручник+робочий зошит).
    На одного вчителя можно безкоштовно замовити одну ліцензію на один підрівень (А1/1, А1/2, А2/1, А2/2, В1/1, В1/2). Обов'язковою умовою отримання ліцензії є участь у вебінарі, в ході якого ви дізнаєтесь як працювати з цифровим підручником.
    Строк дії ліцензії 3 роки. 
    Заявки приймаються до 05.03.2021.року.Підвищення кваліфікації вчителів німецької мови

Goethe-Institut пропонує підвищення кваліфікації вчителям онлайн за темами:

19 лютого було затверджено типову освітню програму для 5-9 класів закладів загальної середньї освіти 

    Нова освітня програма передбачає впровадження в освітній процес галузевих та міжгалузевих інтегрованих курсів"Роботехніка", "STEM", "Інтегрований мовно-літературний курс (українська мова, українська та зарубіжні літератури)", "Історія: Україна і світ" тощо. 
    У типовому навчальному плані також з’явився новий важливий предмет: «Підприємництво і фінансова грамотність».

    Порівняно з чинною типовою освітньою програмою закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, типовими навчальними планами нової типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти передбачено збільшення кількості навчальних годин на вивчення таких предметів:

 • українська мова – на 3,5 год.;
 • іноземна мова – на 2,5 год.;
 • математика – на 5 год.;
 • природничі предмети – на 2 год.;
 • інформатика – на 1,5 год.
    Ознайомитися з текстом Наказу «Про затвердження типової навчальної програми для учнів 5 – 9 класів загальної середньої освіти» чи завантажити документ можна на сайті МОН за посиланням


Пролонгована STEM-конференція "Робимо освіту кращою"

З 01 по 19 березня 2021 року Центром методичної та аналітичної роботи КВНЗ "ХАНО" спільно з відділом STEM-освіти ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" буде проводитись Пролонгована STEM-конференція "Робимо освіту кращою" (онлайн). 
Деталі за посиланням
 


Macmillan Education
Вебінар для вчителів англійської мови, які працюють у 5-7 класах на тему:

"Blend it! Digital recourses for secondary school"

Дата проведення: 24 лютого 2021 року

Час проведення: 16.00-17.00

Презентатор: Надія Луник, методист видавництва "Макміллан"

Учні 5-7 класів - непроста категорія учнів. Їх потрібно мотивувати, підтримувати інтерес до навчання як у класі, так і під час дистанційного навчання. Вчителі дізнаються:

 • як ефективно використовувати підручник та його цифрову версію як у класі, так і під час дистанційного навчання;
 • які допоміжні матеріали будуть корисними для учнів 5-7 класів та їх використовувати;
 • як працює ВІРТУАЛЬНИЙ клас;
 • як забезпечити ЗВОРОТНІЙ ЗВ₴ЯЗОК, не витрачаючи на це багато часу.
Наприкінці вебінару учасники дізнаються про проект видавництва "Макміллан", в якому може взяти участь кожен вчитель та отримати престижний сертифікат учасника міжнародного проекту для свого портфоліо.

Реєстрація тут

Деталі на сайті www.macmilanukraine.comВітаємо переможців! 

За підсумками проведення ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  4 учні Борівської громади зайняли призові місця. Вітаємо учнів та їх керівників! Бажаємо успіхів в подальшій роботі! 


ПІБ учня

Назва школи

Секція

ПІБ наукового керівника

Зайняте місце

Семоненко Дмитро

Піско-Радьківська ЗОШ  І-ІІІ ст.

Зарубіжна література

Семененко Наталія Анатоліївна

ІІ

Носатий  Сергій

Піско-Радьківська ЗОШ  І-ІІІ ст.

Мікро та макроекономіка

Носата Ірина Дмитрівна

ІІ

Чухіль Єлизавета

ООЗ Борівська ЗОШ  №1 І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника

Фольклористики

Кашпор Надія Єгорівна

ІІ

Колісник Анжеліка

Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ступенів

Історії України

Ляпка Юрій Миколайович

І
Проведено нараду для заступників

12 лютого відбулася нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Розглянуто питання ДПА в 4, 9, 11 класах, професійний стандарт професії вчителя, особливості оформлення атестаційного листа та проведення виставки "Я атестуюсь".

Матеріали наради за посиланням


Онлайн-виставка "Я атестуюсь"

Педагог, що прагне відповідати сучасним вимогам, докладає зусиль, щоб стати майстром своєї справи, досягти досконалості в професії.  

 З метою обміну творчими знахідками,  досвідом між педагогічними працівниками центр професійного розвитку педагогічних працівників протягом березня проводитить онлайн-виставку "Я атестуюсь". Бажаючі можуть подати матеріали  до 10 березня. 

Із запитаннями звертатись до працівників центру. 

Орієнтовні критерії оформлення досвіду до виставки «Я атестуюсь – 2021» 

Обсяг: 7 – 10 сторінок (слайдів).

Формат: Word, PDF, PowerPoint

1 сторінка (титульна): тема досвіду, короткі відомості про автора (ПІБ, посада, заклад, рік);

2 сторінка: теоретичне підѓрунтя обраної теми досвіду;

3 сторінка: актуальність, доцільність, очікувані результати впровадження/ реалізації обраної методичної теми;

4 – 7 (8, 9) сторінки: висвітлення ключових аспектів та візуалізація досвіду;

Останній аркуш: висновки.


Доступ до матеріалів виставки  буде доступний за посиланнями на Google-диск на сайті центру з 15 березня.


Нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи

12 лютого відбудеться нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Будуть обговорені питання: 
 • Про проведення ДПА в 4, 9, 11 класах у 2020/2021 н.р.
 • Професійний стандарт професії вчителя
 • Про проведення виставки "Я атестуюсь"
 • Про оформлення атестаційного листа
Початок о 8.30ТМО вчителів історії 

08 лютого  у КУ «Борівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історії закладів загальної середньої освіти Борівської селищної ради у формі методичного івенту за темою «Особливості ДПА у формі ЗНО-2021 з історії України». 

Розглянуті питання: моніторинг результативності ДПА у формі ЗНО попередніх років; про особливості ДПА/ЗНО-2021 з історії України, практичні кроки щодо підготовки випускників 11 класів до ДПА/ЗНО-2021.  Власним досвідом підготовки до складання ДПА у формі ЗНО з історії України поділилися Літвінов Д.С., Ляпка Ю.М. та Душенко О.А. Матеріали за посиланням
Конференці для вчителів "Проблеми викладання математики у закладах освіти: теорія, методика, практика

23–25 березня 2021 року Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна проводить Всеукраїнську конференцію для вчителів закладів загальної середньої освіти та викладачів закладів вищої освіти «Проблеми викладання математики в закладах освіти: теорія, методика, практика». Детальніше за посиланнямМетодичний івент для вчителів математики 
11 класу

05 лютого проведено методичний івент для вчителів математики за темою "Особливості підготовки учнів до ЗНО-2021". 
Працівниками центру проаналізовано результати ЗНО-2020, розглянуто оновлену програму ЗНО-2021 та демоверсії сертифікаційних робіт. Вчителі поділилися досвідом підготовки учнів до ЗНО.  


ТМО вчителів історії 11 класу

08 лютого в центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбудеться ТМО вчителів історії "Особливості підготовки учнів до ЗНО-2021 з історії"


Курси підвищення кваліфікації зі створення персонального інформаційного простору

 Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розроблено навчальну програму для підвищення кваліфікації вчителів за напрямом "Створення персонального інформаційно-освітнього простору сучасного педагога"

За більш детальною інформацією звертатися до Борівського центру професійного розвитку педагогічних працівників.


Методичний івент для вчителів математики

05 лютого у приміщенні центру професійного розвитку педагогічних працівників відбудеться семінар для вчителів математики 11 класу за темою "Особливості ЗНО-2021 з математики"Проведено семінар-коучінг для вчителів української мови 11 класу

03 лютого в центрі професійного розвитку педагогічних працівників проведено семінар-коучінг для вчителів української мови та літератури за темою "Особливості підготовки учнів до ЗНО-2021". Обговероно результати ЗНО-2020, особливості ЗНО-2021, зроблено огляд оновлених сертифікаційних роботіт та методи підготовки учнів до успішного складання ДПА у формі ЗНО. 


Проведено нараду-семінар "Особливості реєстрації на ЗНО-2021"                                                  29 січня працівниками центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено нараду-семінар для осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів. 
Обговорено питання: 
 • оновлена нормативна база ЗНО
 • особливості реєстрації у 2021 році
 • реєстрація осіб з особливими потребами
 • звільнення від ЗНО та ДПА
 • формування пакету реєстраційних документів


Нарада-семінар 
"Особливості реєстрації на ЗНО-2021"

29 січня 2021 року у приміщенні центру професійного розвитку педагогічних працівників відбудеться нарада-семінар для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів учнів, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО у 2021 році. Дистанційне навчання в молодшій школі

Мабуть одним з найбільших викликів стала організація дистанційного навчання для наймолодших учнів.

Адже існує так багато чинників, що впливають на цей процес.

Це і готовність батьків, і адаптовані формати уроків, і технічне забезпечення, а найголовніше утримати увагу вихованців молодшої школи коли вони навчаються вдома. 

Пропонуємо Вм актуальні рекомендації МОН та МОЗ України, а також поради, які сподіваємось, допоможуть налагодити цей процес. тутОбласний фестиваль кращих практик 
педагогів Харківщини 

До 28 лютого 2021 року триватиме електронна реєстрація на фестиваль кращих практик педагогів Харківської області. Метою фестивалю є: задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти, обмін ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співвпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації. 

З вимогами можна ознайомитись за посиланням. 

Нарада-семінар з керівниками робіт МАН

11 грудня 2020 року у приміщенні КУ «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулася нарада-семінар з керівниками науково-дослідних робіт Малої Академії наук. Було обговорено зміни умов проведення ІІ етапу у зв’язку з пандемією коронавірусу. Переглянули відеозаписи, презентації захисту робіт учнями та   надали поради щодо підготовки до ІІ етапу.

Немає коментарів:

Дописати коментар